یکی از مهم ترین نکات در طراحی سایت رعایت مسائل فنی و تکنیکال به شرح زیر است :

طراحی سایت از فعالیت های اصلی تیم .:: های دیزاینر ::. میباشد و تمامی فعالیتهای دیگر در جایگاه بعدی قرار دارد. تمام تلاش ما اینست که سایت شما را از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و منطبق بر نوع فعالیت و زمینه کاری خاص مربوط به شما را انجام دهیم تا وب سایتی که جلوه و نماینگر حرفه و نماد شرکت شما در جهان است جایگاه مناسب به خود را در فضای مجازی کسب کند.

در دنیای تجارت امروز وب سایت از جایگاه ویژه ای برخوردار است.چون مستقیمآ با عوامل “فروش” ، “ارتباط با مشتری” ، “تبلیغات” و .. مرتبط شده است. در حقیقت وب سایت و محتوای آن جایگاه فروشنده و بازاریاب و مدیریت منابع انسانی  را گرفته و تمامی مراحل مختلف از آغاز تا پایان را انجام می دهد. مهمترین این ویژگی ها عبارت اند از :

  • گسترش فروش و بازاریابی بدون مرز
  • ارتباط با مشتری بصورت مستقیم
  • تبلیغات گسترده با مدیریت خودتان
  • خدمات فروش و پس از فروش
  • کاهش چشم گیر کل هزینه های متفرقه
  • جهانی سازی کسب و کار
  • آمار و آنالیز جامع از قسمت های مختلف کسب و کار

 

چرا من هم باید یک وب سایت داشته باشم :

در سرشماري سال ۱۳۹۰ بيش از ۹۳ درصد از جمعيت ۶۵ ميليوني كشور باسواد هستند. در این سرشماري بيش از ۸۶ درصد از افراد بالاي ۶ سال باسواد كامل و در گروه سني ۱۰ تا ۴۹ سال كه افراد فعال جامعه را تشكيل مي‌دهند بالغ بر ۹۳ درصد باسواد هستند.

(در این سرشماری تعداد افراد بی سواد بالای شش سال ۹ میلیون و ۷۱۶ نفر معادل ۶/۱۴ درصد، افراد ۱۰ تا ۴۹ سال هستند که سه میلیون و ۴۵۶ هزار نفر معادل ۸/۶ درصد و افراد ۱۰ تا ۲۹ سال در این میان ۹۵۰ هزار نفر معادل ۲/۳ درصد مهارت خواندن و نوشتن را طبق گفته خودشان ندارند.)

اگر نگاهی به آمار و ارقام بالا بیندازید متوجه خواهید شد که تعداد افرادی که باسواد می شوند روز به روز در حال افزایش است و ارتباطات از سمت تلفن و تلویزیون به سمت دنیای وب و اینترنت در حال رشدی سریع می باشد, و شما می دانید که اگر بخواهید خدمات یا محصول خودتون رو عرضه کنید نیاز به همگام شدن با این تغییرات رو دارید‍٬ یکی از اقداماتی که باید انجام بدید داشتن یک وب سایت می باشد.

ضریب نفوذ اینترنت در ایران :

۵۴% (براساس آمار سال۱۳۹۳) یعنی بیش از ۴۲ میلیون نفر

۲۸ درصد از کاربران اینترنت ایران از خطوط همراه به اینترنت متصل شده‌اند که این یعنی بیش از ۱۱ میلیون نفر

تعداد گوشی هوشمند در پایان سال ۱۳۹۳ حدود ۲۰ میلیون برآورد شده که پیش بینی می‌شود تا پایان سال ۱۳۹۴ به حدود ۴۰ میلیون عدد در کشور برسد.

>>   حالا بنظر شما وقتش نشده که کسب و کار خودتون رو گسترش بدید.   <<